W tym tygodniu rozpoczniemy nasze spotkania kolędowe. Z racji na panujące zagrożenie i nieprzewidywalną sytuacje w najbliższym czasie, podobnie jak w ubiegłym roku, zapraszamy Was Drodzy Parafianie na Msze Święte Kolędowe do naszej świątyni na godzinę 18.00.

Będziemy odprawiać Msze święte koncelebrowane ( każdy kapłan za wyznaczone wioski lub ulice) modląc się o błogosławieństwo Boże dla poszczególnych rodzin. Każda rodzina otrzyma „ pakiet kolędowy”, w którym chcemy ofiarować : kalendarz na 2022 rok, obrazek do powieszenia na ścianie lub magnes z błogosławieństwem domu, obrazek z modlitwą w intencji rodziny oraz tradycyjnie wodę święconą.

W czasie Mszy świętej będziemy słuchać i rozważać Słowo Boże oraz przedstawimy sprawozdanie z działalności duszpasterskiej oraz w kwestiach materialnych.

W czasie naszych modlitewnych spotkań będzie można złożyć tradycyjną ofiarę kolędową i na funkcjonowanie parafii oraz inwestycje parafialne. Oczywiście jeśli ktoś chce i czuje taką potrzebę wsparcia naszej wspólnoty, pamiętając o naszej „złotej” zasadzie: 1/ musi Cię być na to stać, 2/ chcesz to uczynić bo czujesz taką porzebę i 3/ sprawi Ci to ogromną radość. ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE.

 

PLAN MSZY ŚWIĘTYCH KOLĘDOWYCH:

Poniedziałek 10.01.2022 –

1/ Bromierzyk i Nowy Bromierzyk

2/ Worowice Wyroby, Zdziar Mały i Ostrzykówek

 

Wtorek 11.01.2022 –

1/ Bromierz i Nowy Bromierz

2/ Przedbórz i Grabina

 

Środa 12.01.2022 –

1/ Przeciszewo, Przeciszewo Kolonia

2/ Mieczyno

 

Czwartek 13.01.2022 –

1/ Słomkowo i Opatówiec

2/ Nowe Staroźreby i Sędek

 

Piątek 14.01.2022 –

1/ Staroźreby Hektary

2/ Staroźreby Kolonia + ul. Młyńska i ul. Mostowa

 

Sobota 15.01.2022  –

1/ ul. Płocka

2/ ul. Kościelna